Uchwyt do telewizora z ruchomym ramieniem i maskownicą kabli
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 5
prostota obsługi 0

Znudzony oglądaniem telewizora stojącego na szafce, a z drugiej strony zmotywowany ględzeniem drugiej połowy, że dziecko będzie się wspinało i trzeba telewizor jakoś zabezpieczyć żeby wszyscy byli cali i nic nie groziło telewizorowi ze strony dziecka – no i oczywiście odwrotnie postanowiłem powiesić go wyżej na uchwycie. Kupując uchwyt do telewizora szukałem od razu czegoś ..

Summary 3.0 dobrze
cena 0
jakość 0
funkcjonalność 0
prostota obsługi 0
Łączna ocena od użytkowników. Możesz sam ocenić ten artykuł - po prostu kliknij w odpowiednią gwiazdkę i naciśnij "Akcpetuj"
Akceptuj
Summary 0.0 źle

Uchwyt do telewizora z ruchomym ramieniem i maskownicą kabli

Znudzony oglądaniem telewizora stojącego na szafce, a z drugiej strony zmotywowany ględzeniem drugiej połowy, że dziecko będzie się wspinało i trzeba telewizor jakoś zabezpieczyć żeby wszyscy byli cali i nic nie groziło telewizorowi ze strony dziecka – no i oczywiście odwrotnie postanowiłem powiesić go wyżej na uchwycie.
Kupując uchwyt do telewizora szukałem od razu czegoś co pozwoli na obrócenie go we właściwą stronę w zależności jaką pozycję obiorę na kanapie, znalazłem niedrogi i z wyglądu solidny uchwyt marki Montek.
Zdecydowałem się w końcu na obrotowy uchwyt do telewizora model MA4-322.
Opakowanie jest bardzo ładne i już po nim widać, że wewnątrz będzie produkt wysokiej jakości. W zestawie z uchwytem są wszystkie potrzebne do montażu akcesoria i poza wiertarką nie było mi nic potrzebne do montażu na ścianie.
Dobrym rozwiązaniem w tym uchwycie okazały się plastikowe nakładki, którymi można pozapinać kable do ramienia uchwytu.

Podsumowując, dzięki uchwytowi odłożyłem przynajmniej na jakiś czas bliskie spotkania telewizora z kochaną córeczką i oby jak najdłużej 🙂

1 Komentarz

  1. Adam Pasikowski 19 Luty 2015
    Odpowiedz

    Posiadam ten uchwyt i wisi na nim ciężka plazma LG, po roku używania stwierdzam, że jest nadal stabilny i nie „zgubił” poziomu ustawionego raz na samym początku przy montażu. Uchwyt wygląda bardzo przyzwoicie.

Napisz komentarz