Indukcyjna stacja dokująca do ładowania telefonu marki Goobay

Indukcyjna stacja dokująca do ładowania telefonu marki Goobay

Zastanawiałem się dość długo czy jest mi w ogóle potrzebna taka ładowarka ale postanowiłem w końcu coś takiego zakupić bo w pokrowcu dość ciężko było mi wkładać wtyk ładowarki i wybór padł na ładowarkę indukcyjną Goobay.

Urządzenie po rozpakowaniu robi bardzo pozytywne wrażenie, wszystko jest bardzo solidnie wykonane, ma swoją wagę i czuć w dłoniach, że nie jest to plastik „plastik”, a coś lepszego co na pewno nie połamie się czy porysuje za 2 dni. Po podłączeniu wszystkiego i położeniu telefonu na ładowarce wszystko zaczyna działać bez żadnych problemów, włącza się ładowanie. Gdy telefon zadzwoni można go normalnie podnieść i po rozmowie odłożyć do dalszego ładowania – jak w telefonach stacjonarnych, bardzo fajna sprawa.

Nie trzeba szczególnie zwracać uwagi na położenie telefonu bo za każdym razem bez problemu rozpoczyna ładować, telefon może być do góry nogami, w poprzek itd.

Ładowanie stacją dokującą jak na mój LG G3 jest szybkie, ładowanie w granicach 3h praktycznie jak oryginalna mocna ładowarka.

stacja-dokujaca-z-ladowarka-indukcyjna-qi stacja-dokujaca-z-ladowarka-indukcyjna-qi (2)

stacja-dokujaca-z-ladowarka-indukcyjna-qi (1)

Napisz komentarz