Kolumny głośnikowe do altanki ogrodowej lub ogródka piwnego
cena 3
jakość 5
funkcjonalność 4
prostota obsługi 0

Nie od dzisiaj wiadomo, że muzyka przyciąga klientów i wprowadza w dobry nastrój przez co chętniej dokonujemy zakupów. Dlatego warto zainwestować niekoniecznie duże pieniądze w nagłośnienie ogródka piwnego czy „lokalu” na świeżym powietrzu bo w niedługim czasie na pewno się zwróci. Aby wykonać takie nagłośnienie wystarczy właściwie dowolna wieża czy amplituner i głośniki, a te ..

Summary 4.0 świetnie
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 5
prostota obsługi 5
Łączna ocena od 1 użytkowników. Możesz sam ocenić ten artykuł - po prostu kliknij w odpowiednią gwiazdkę i naciśnij "Akcpetuj"
Akceptuj
Summary 5.0 świetnie

Kolumny głośnikowe do altanki ogrodowej lub ogródka piwnego

Nie od dzisiaj wiadomo, że muzyka przyciąga klientów i wprowadza w dobry nastrój przez co chętniej dokonujemy zakupów.
Dlatego warto zainwestować niekoniecznie duże pieniądze w nagłośnienie ogródka piwnego czy „lokalu” na świeżym powietrzu bo w niedługim czasie na pewno się zwróci. Aby wykonać takie nagłośnienie wystarczy właściwie dowolna wieża czy amplituner i głośniki, a te dobrze gdy będą odporne na warunki atmosferyczne.
Takie kolumienki dostępne są na naszym rynku i nietrudno je znaleźć, ja do nagłośnienia altany użyłem kolumn DIBEISI Q6551, które mogą cały rok w altanie wisieć bo są wodoodporne (właściwie to wilgocioodporne), ważne tylko by były osłonięte przed bezpośrednim działaniem wody.
Do słuchania radia w letnie dni są idealne, świetnie się sprawdzą na grill-party.

Kolumny łatwo zamocować na wkrętach, mają uchwyty na których można je dowolnie obracać, a zaciski połączeniowe są przystosowane nawet do gołego obciętego kabla. Naprawdę tanie rozwiązanie za niewielkie pieniądze, a radochy co nie miara 🙂

1 Komentarz

  1. Adam Pasikowski 19 Luty 2015
    Odpowiedz

    Potrzebowałem tanich kolumn do nagłośnienia kilku stolików na dworze przy kawiarence, nie grają może rewelacyjnie ale za tą cenę nie spodziewałem się cudów. Spełniają swoje zadanie i co najważniejsze nie straszna im zła aura, a nawet jakby to nie będzie ich szkoda.

Napisz komentarz