Słuchawki douszne JBL T280A z mikrofonem!

Słuchawki douszne JBL T280A z mikrofonem!

Słuchawki JBL zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią sobie wysoką jakość brzmienia, funkcjonalność oraz solidną jakość wykonania i właśnie takie cechy posiadają słuchawki JBL.
Już na sam początek rzuca się przede wszystkim stylowy wygląd, co mnie bardzo zachęciło do zakupu właśnie tych słuchawek, ponadto słuchawki są wyposażone w silikonowe gumeczki w trzech rozmiarach. Ponieważ bardzo dużo słucham muzyki i prawie cały czas słuchawki mam podłączone do telefonu, niezmiernie ważne było dla mnie aby słuchawki posiadały mikrofon- i właśnie JBL są wyposażone w mikrofon z pilotem, który posiada jeden przycisk. Dzięki pilotowi, który znajduję się na kabelku swobodnie mogę odbierać rozmowy telefoniczne, czy też wznawiać, pauzować utwór. Kabel jest płaski, a więc jest bardziej odporny na plątanie, jednak wtyczka mogłabyć kątowa, ponieważ jak dla mnie jest wygodniejsza w użytkowaniu.
Do słuchawek dołączony jest pokrowiec, co mnie bardzo cieszy ponieważ mogę je bezpiecznie przenosić np. w damskiej torebce 🙂

Słuchawki JBL są dostępne w trzech różnych kolorach: czarnym, srebrnym i złotym!

Napisz komentarz