Bezdotykowy kosz na śmieci Nine Stars 80L DZT-80-4

Bezdotykowy kosz na śmieci Nine Stars 80L DZT-80-4

Gdzieś, kiedyś zobaczyłam ten kosz i powiedziałam sobie muszę go mieć. Troszkę długo trwało zanim go kupiłam(około trzech lat).

Kosz urzekł mnie technologią w nim zainstalowana. Producent amerykańska firma Nine Stars, która opatentowała technologię czujnika w koszach na śmieci.

Kosz działa na podczerwień, jest na dwie baterie R20, które są załączone w zestawie jak podaje producent maja starczyć na 2 lata użytkowania. U mnie kosz stoi od roku i do tej pory nie były wymieniane baterie, a otwiera się na prawdę często przy trzy osobowej rodzinie plus nasz szkot.

Kosz jest wyposażony w diodę, gdy klapa jest zamknięta mruga na czerwono w momencie gdy się otwiera klapa, dioda zmienia barwę na zieloną.

Wybierając z oferty zdecydowałam się na największą wersję 80 litrową, teraz wynosimy śmieci raz w tygodniu, a nie jak było wcześniej co kilka dni.

Kosz wykonany ze stali nierdzewnej, pokrywa z dobrej jakości tworzywa.

Największym plusem jest higiena, którą zachowujemy nie dotykając kosz przy każdorazowym wyrzucaniu śmieci i dotykamy klapy.

Na zakup kosza trzeba przeznaczyć około 600PLN, można go również nabyć na stronie bankujesz-zyskujesz.pl jeśli jesteś klientem Banku ING za pół ceny.

 

3 Komentarzy

 1. Michał 5 Maj 2016
  Odpowiedz

  Również polecam ten kosz sprzedawany przez firmę Bentlex https://bentlex.pl/pl/Product/P1013/Kosz-na-smieci-DZT-80-4-80l-bezdotykowy-automatyczny-owal
  Posiadam go od ponad 2 lat i działa bez najmniejszych zastreże

 2. Adam 8 Luty 2016
  Odpowiedz

  Tutaj znalazlem ten kosz najtaniej – to jest importer tych produktow na Polske
  http://bentlex.pl/prod15.html

 3. easymar 27 Styczeń 2016
  Odpowiedz

  Świetna sprawa, baterie wystarczają na prawie rok! Nawet gdy już są bardzo słabe koszt i tak się otwiera bez problemu choć widać, że brakuje mu już mocy.
  Odkąd mamy ten kosz nasza córka regularnie szuka śmieci, które mogłaby do niego wrzucić 🙂

Napisz komentarz