Słuchawki do grania, muzyki i filmów Pioneer SE-M531
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 5
prostota obsługi 0

Jest to nowy model wyprodukowany w 2014 roku, stałem się szczęśliwym posiadaczem tych słuchawek i muszę przyznać, że zaskakują swoją szczegółowością i dynamiką. Producent podaje, że mają pasmo od 7Hz-40kHz co raczej jest bardziej chwytem marketingowym niż ich istotnym choć bardzo dobrym parametrem. Jest to następca popularnego dotąd modelu SE-M390, który podobno nie będzie już ..

Summary 5.0 świetnie
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 5
prostota obsługi 0
Łączna ocena od 8 użytkowników. Możesz sam ocenić ten artykuł - po prostu kliknij w odpowiednią gwiazdkę i naciśnij "Akcpetuj"
Akceptuj
Summary 5.0 świetnie

Słuchawki do grania, muzyki i filmów Pioneer SE-M531

Jest to nowy model wyprodukowany w 2014 roku, stałem się szczęśliwym posiadaczem tych słuchawek i muszę przyznać, że zaskakują swoją szczegółowością i dynamiką. Producent podaje, że mają pasmo od 7Hz-40kHz co raczej jest bardziej chwytem marketingowym niż ich istotnym choć bardzo dobrym parametrem. Jest to następca popularnego dotąd modelu SE-M390, który podobno nie będzie już więcej produkowany przez firmę Pioneer.

Słuchaweczek używam w połączeniu z TV i konsolą i jestem z nich bardzo zadowolony, od razu po rozpakowaniu z pudełka grają świetnie, w grach ich szczegółowość jest szczególnie przydatna. Nie sądzę, że mogą być jeszcze lepsze, ale poczekam aż się wygrzeją i zobaczymy.

Pioneer SE-M531 mają samodopasowujący się pałąk, nie uwierają w główkę i nawet po kilku godzinach grania nie męczą uszu ani głowy.
Jedynym minusikiem są dla mnie bardzo błyszczące nauszniki, do których bardzo przylegają i szpecą odciski palców i wszelkie zabrudzenia.

Słuchawki za jedyne 135zł i to z dostawą gratis można kupić tutaj Sluchawki Pioneer SE-M531 w sklepie SEIM.COM.PL

 • P1050172.jpg

3 Komentarzy

 1. pabollo 21 Kwiecień 2015
  Odpowiedz

  jest ok, troche się szybko obudowa rysuje i widac na niej paluchy

 2. Adam Pasikowski 19 Luty 2015
  Odpowiedz

  Kupiłem model SE-M521 i porównując z SE-M531 znajomego różnice w wyglądzie owszem i są jednak dźwiękowo bardzo niewielkie – głównie wyczuwalne przy maksymalnej głośności na korzyść M531, które grają głośniej i mają przy maksymalnej głośności mają lepszy bas.

 3. Kasia 19 Maj 2014
  Odpowiedz

  Słuchawki rewelka, pięknie wyglądają i są bardzo wygodne!

Napisz komentarz