Konsoletka dj’ska dla początkujących HERCULES MP3
cena 4
jakość 5
funkcjonalność 4
prostota obsługi 0

Kontroler niezbyt zaawansowany ale bardzo dobry dla każdego kto chce się tylko pobawić w dj’a. W zestawie otrzymamy płytę CD ze sterownikami i pełną wersją oprogramowania sterującego konsoletką z poziomu komputera – oprogramowanie włącza się w pełnej wersji tylko i wyłącznie gdy konsola jest podłączona do portu USB – niestety nie da się używać samego ..

Summary 4.3 świetnie
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 5
prostota obsługi 0
Łączna ocena od 1 użytkowników. Możesz sam ocenić ten artykuł - po prostu kliknij w odpowiednią gwiazdkę i naciśnij "Akcpetuj"
Akceptuj
Summary 5.0 świetnie

Konsoletka dj’ska dla początkujących HERCULES MP3

Kontroler niezbyt zaawansowany ale bardzo dobry dla każdego kto chce się tylko pobawić w dj’a. W zestawie otrzymamy płytę CD ze sterownikami i pełną wersją oprogramowania sterującego konsoletką z poziomu komputera – oprogramowanie włącza się w pełnej wersji tylko i wyłącznie gdy konsola jest podłączona do portu USB – niestety nie da się używać samego oprogramowania co czasem mogłoby się przydać.

Wszelkie domówki z kontrolerem Hercules MP3 będą o wiele ciekawsze, urządzonko budzi ogromne zainteresowanie i nie jest hitem na 5 minut. Goście uwielbiają sobie pokręcić deckami i posłuchać swoich miksów, a gdy do wszystkiego dołączymy jakiś mikrofon to może nawet wyłonić się na imprezie jakiś wodzirej.

Konsola jest mała ale nie za mała, lekka i poręczna dlatego można ją zabrać na każdą imprezę w plecaku na laptopa.

Napisz komentarz