Adapter podróżny firmy SKROSS, czy warto?

Adapter podróżny firmy SKROSS, czy warto?

Zacząłem przygotowywać się do wyjazdu ponieważ zostałem wysłany na delegację do Chin. Musiałem zabrać ze sobą laptopa, aparat fotograficzny i telefon, a wszystko niestety wymaga ładowania bo na pewno baterie szybko wysiądą, a potrzebne mi będą na co najmniej 10 dni dlatego niezbędna będzie przejściówka na ichniejsze chińskie gniazdko żeby móc to wszystko tam podłączyć.

Postanowiłem, że tym razem nie kupię tandety i zabiorę na wycieczkę coś porządnego, zacząłem szukać w internecie czy coś lepszego niż przejściówki za 2zł w ogóle istnieje i ku mojemu zaskoczeniu znalazłem przejściówki firmy SKROSS, mają ich w ofercie bardzo dużo, a że mi była potrzebna tylko sama przejściówka do Chin postanowiłem nie przepłacać na uniwersalną tylko kupić tę, którą będę potrzebował.

Przejściówka kosztowała 35zł i ma oznaczenie produdecnta SKROSS EU- Australia, Chiny 1.5002009, zapakowana jest w blister, na którym wymienione są wszystkie kraje gdzie można jej używać, wykonana jest bardzo porządnie i co jeszcze lepsze ma wewnątrz wbudowany bezpiecznik więc conieco odróżnia ją o tych za 2zł i chyba jest warta swojej ceny. Co jeszcze jest bardzo istotne to wtyczki zasilacza i ładowarek trzymają się w niej bardzo pewnie.

 

Napisz komentarz