Królestwo Niebieskie z Orlando Bloom
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 5
prostota obsługi 5

Mój absolutny numer jeden w kategorii film historyczny. Wciągająca fabuła, piękna muzyka i świetne efekty. Film nie tylko porusza, ale daje też do myślenia. Zwiastun filmu „Królestwo Niebieskie”:   Na wyróżnienie moim zdaniem zasługuje moja ulubiona aktorka, która dzięki swojej nietuzinkowej urodzie idealnie nadaje się do gry ponadprzeciętnej postaci, jest nią oczywiście Eva Green. W ..

Summary 5.0 świetnie
cena 0
jakość 0
funkcjonalność 0
prostota obsługi 0
Łączna ocena od użytkowników. Możesz sam ocenić ten artykuł - po prostu kliknij w odpowiednią gwiazdkę i naciśnij "Akcpetuj"
Akceptuj
Summary 0.0 źle

Królestwo Niebieskie z Orlando Bloom

Mój absolutny numer jeden w kategorii film historyczny. Wciągająca fabuła, piękna muzyka i świetne efekty. Film nie tylko porusza, ale daje też do myślenia.

Zwiastun filmu „Królestwo Niebieskie”:

 

Na wyróżnienie moim zdaniem zasługuje moja ulubiona aktorka, która dzięki swojej nietuzinkowej urodzie idealnie nadaje się do gry ponadprzeciętnej postaci, jest nią oczywiście Eva Green. W filmie pokazała na co ją stać, zagrała kobietę rozdartą pomiędzy prawdziwą miłością, a obowiązkami królowej.

Nie byłoby jednak filmowej Sybilli bez kowala Balian’a, to właśnie dzięki niemu postać królowej pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

  • Orlando-Bloom-wallpapers-2014.jpg
  • eva_green_36.jpg

 

Napisz komentarz