Telewizor Kruger&Matz 55 cali, czy warto?
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 4
prostota obsługi 5

Odpowiedź może być tylko jedna – TAK, warto! Telewizor może i nie ma 3D, smart TV i innych nazwymyślanych bajerów, którymi inni producenci starają się zachęcić do zakupu telewizora, ale co najważniejsze jest duży, wyświetla obraz z dużym kontrastem i jasnością, a w słoneczny dzień bardzo dobrze sobie radzi. Dźwięk z wbudowanych głośników stoi na ..

Summary 4.4 świetnie
cena 5
jakość 5
funkcjonalność 5
prostota obsługi 5
Łączna ocena od 1 użytkowników. Możesz sam ocenić ten artykuł - po prostu kliknij w odpowiednią gwiazdkę i naciśnij "Akcpetuj"
Akceptuj
Summary 4.6 świetnie

Telewizor Kruger&Matz 55 cali, czy warto?

Odpowiedź może być tylko jedna – TAK, warto! Telewizor może i nie ma 3D, smart TV i innych nazwymyślanych bajerów, którymi inni producenci starają się zachęcić do zakupu telewizora, ale co najważniejsze jest duży, wyświetla obraz z dużym kontrastem i jasnością, a w słoneczny dzień bardzo dobrze sobie radzi. Dźwięk z wbudowanych głośników stoi na wysokim poziomie, a dzięki cyfrowemu wyjściu COAXIAL można podłączyć go do kina domowego i uzyskać dźwięk 5.1.

Telewizor ma 3 gniazda HDMI co dla wielu będzie wystarczające, ja używam dwóch do konsoli PS3 i tunera NC+.
Jak działa konsola PS3 z tym telewizorem? Obraz jest bardzo czytelny, nie rozmywa żadnych szczegółów, a kontrast, kolorystyka i jasność stoją na takim samym wysokim poziomie jak w „bardziej markowych” telewizorach dlatego jak ktoś szuka dużego telewizora właśnie do tego zastosowania na pewno będzie zadowolony z zakupu.
Warto dodać, że jest to chyba jedyny telewizor jaki znalazłem z możliwością podłączenia komputera PC po kablu VGA i wpuszczenia drugim gniazdem jack dźwięku, inni producenci powinni wziąć przykład!

Odbiór telewizji cyfrowej DVB-T na tym telewizorze nie sprawia żadnych problemów nawet przy średnim poziomie sygnału z anteny, kanały przełącza bardzo szybko co w moim poprzednim LG nieraz przyprawiało o białą gorączkę.

Jakość wykonania obudowy również jest na wysokim poziomie, nie jest to tandetny chiński plastik, a podstawa pod telewizor jest bardo elegancka, a gdyby ktoś chciał go powiesić na ścianie powinien poszukać do niego uchwytu z rozstawem 400×200.

Warto też trochę poszperać w internecie bo można sporo pieniędzy zaoszczędzić, ja kupiłem go w sklepie EASYMAR.PL dużo taniej niż gdziekolwiek indziej. Dojechał do mnie bardzo szybko firmą DHL bez żadnych problemów, zapakowany fabrycznie z fakturą i gwarancją na 2 lata, a sklep obiecał, że w razie gdyby coś zaczęło dziać się z nim po gwarancji będą go również serwisowali.

  • km0255_3.png
  • km0255_1.png
  • km0255_4.png
  • km02551.png
  • km0255_0.png

Napisz komentarz