Sony Xperia U

Sony Xperia U

Dziś padło na mój telefon.. postanowiłam o nim napisać, a co tam..

Telefon mam od grudnia 2012 roku i marze żeby się już nim rozstać odliczam dni zostało około 20 i żegnaj. Trafił mi się przy przedłużaniu umowy, pomyślałam: ładny, mały, elegancki czemu nie.

Początkowo byłam zauroczona (mój pierwszy smartfon) w końcu miałam extra modny telefon, ale po krótkim czasie chętnie bym zmieniła decyzję i wróciła do mojej starej Nokii E75 🙁

Telefon ładnie wyglądający, dobrze się trzyma w dłoni, obudowa odporna na zarysowania, efektowny pasek zmieniający kolor.

Po dłuższym czasie telefon zaczął się zawieszać, odczytanie smsa czasami trwa 10 minut jeśli chodzi o dzwonienie tez ma zawiasy. Połączenia przychodzące wyświetlać zaczynają się po kilku sekundach, a może i kilkunastu. Gdy już odbiorę rozmowę rozmówca słyszy mnie po 5 sekundach dopiero ;/

Jeśli chodzi o aparat i kamerę zdjęcia dobrej jakości. Kolejnym minusem dla mnie jest brak możliwości rozbudowania pamięci przez włożenie karty micro SD.

Reasumując ładnie wygląda, dobrej jakości zdjęcia, powolny to jest jego największy minus. Gdybym dzwoniła na pogotowie pewnie osoba potrzebująca pomocy już zdążyła by znaleźć się w niebie.

Napisz komentarz