Słuchawki 2w1 bezprzewodowe + przewodowe TDK WR680

Słuchawki 2w1 bezprzewodowe + przewodowe TDK WR680

Słuchawki TDK WR680 to słuchawki z uniwersalnym sposobem podłączenia pod nasze urządzenia. Tam gdzie posiadamy bluetooth obędziemy się bez kabla, natomiast do każdego innego urządzenia lub po rozładowaniu baterii podłączymy słuchawki kablem jack 3,5mm.

Słuchawki już na pierwszy rzut oka są bardzo dobrze wykonane, a do ich produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Sam pałąk jest bardzo mocny, wyginałem go we wszystkie strony bez żadnej szkody dla słuchawek – dla mnie to bardzo istotne ponieważ często słuchawki lądują w torbie i bywa, że są czymś przygniecione.

Bardzo wygodne i dobrze dopasowują się do kształtu ucha dzięki czemu nie ma szczeliny pomiędzy słuchawkami, a uchem co przekłada się na ich lepsze brzmienie, z którego jestem bardzo zadowolony, ale taki producent jak TDK raczej nie pozwoliłby sobie na wyprodukowanie kiepsko brzmiących przetworników choć w dzisiejszych czasach już chyba wszyscy producenci bardziej wykorzystują pozycję swojej marki do sprzedaży kiepskiej jakości produktów tak w przypadku tych słuchawek absolutnie nie można tego powiedzieć.

Słuchawki nie są drogie, kosztują mniej więcej tyle ile byle jakie chińskie słuchawki bluetooth co stawia je na pierwszym miejscu w tej klasie cenowej. Polecam wszystkim, którzy szukają wygodnych, niedrogich, wysokiej jakości markowych słuchawek bluetooth bo takimi właśnie są słuchawki TDK WR680.

Napisz komentarz