Listwa zasilająca PROFIGOLD PROP7893FR

Listwa zasilająca PROFIGOLD PROP7893FR

Listwa zasilająca z funkcją wyłączania urządzeń działających w trybie standby. Specjalnie zaprojektowana do sprzętu AV, można podłączyć pod nią całe kino domowe oraz dodatkowo zabezpieczyć urządzenia internetowe od przepięć spowodowanych wyładowaniami atmosferycznymi.

Aby włączyć listwę wystarczy nacisnąć na dowolny klawisz dowolnego pilota – listwa wykryje, że chcemy włączyć jakieś urządzenie i sama przejdzie w tryb pracy, w tym trybie pokazuje też wartość pobieranego prądu przez wszystkie urządzenia jakie do niej są podłączone.
Listwa nie tylko zabezpiecza przed ewentualnymi skutkami burzy, ale też stabilizuje napięcie z sieci przez co cały nasz sprzęt działa o wiele stabilniej, a wzmacniacz nie ma przydźwięku sieci (buczenie, syczenie) gdy np chwilowo nie ma żadnego dźwięku.

Listwę PROFIGOLD PROP 7893 FR można kupić w sklepie EASYMAR.PL za jedynie połowę ceny sugerowanej przez producenta dlatego warto skorzystać z tej okazji i zabezpieczyć swój sprzęt, który zapewne niemało kosztował.

Listwa PROFIGOLD PROP7893FR

2 Komentarzy

 1. Kamil Bojan 20 Luty 2015
  Odpowiedz

  Faktycznie tak się dzieje, wcześniej o tym nie wiedziałem.

 2. Adam Pasikowski 19 Luty 2015
  Odpowiedz

  Jedyny mały minus listwy jest taki, że gdy włączymy samą listwę ale nie włączymy żadnego urządzenia do niej podłączonego to listwa będzie cały czas wyświetlała pobór prądu 0A.
  Poza tym małym minusikiem listwa jest naprawdę dobra, oszczędności będą faktycznie niemałe w przypadku wyłączenia STANDBY dla 5 urządzeń do niej podłączonych.

Napisz komentarz