Elektroniczna niania firmy Motorola MBP16
cena 5
jakość 4
funkcjonalność 4
prostota obsługi 0

Przed zakupem: Nadeszła ta chwila również i dla mnie, długo się nie zastanawiałem nad wyborem i padło na MBP16 główne ze względu na duży zasięg działania i może i drobnostkę ale zdalnie włączana lampka nocna to gadżet, dzięki któremu ten model niani wyszedł ponad inne. Po otrzymaniu przesyłki: Odpakowałem i ujrzałem dwie jednostki, główną i ..

Summary 4.3 świetnie
cena 0
jakość 0
funkcjonalność 0
prostota obsługi 0
Łączna ocena od użytkowników. Możesz sam ocenić ten artykuł - po prostu kliknij w odpowiednią gwiazdkę i naciśnij "Akcpetuj"
Akceptuj
Summary 0.0 źle

Elektroniczna niania firmy Motorola MBP16

Przed zakupem:

Nadeszła ta chwila również i dla mnie, długo się nie zastanawiałem nad wyborem i padło na MBP16 główne ze względu na duży zasięg działania i może i drobnostkę ale zdalnie włączana lampka nocna to gadżet, dzięki któremu ten model niani wyszedł ponad inne.

Po otrzymaniu przesyłki:

Odpakowałem i ujrzałem dwie jednostki, główną i tę, którą umieszczamy w pokoju dziecka. Do obu dołączone są ładowarki sieciowe jednak jednostka główna ma jeszcze dodatkowo akumulatorek, który fabrycznie jest osobno i trzeba go wmontować – robimy to bez użycia narzędzi. Po włączeniu możemy skonfigurować sobie urządzenie dla naszych potrzeb czy upodobań.Gdy rozlegnie się jakiś dźwięk w pokoju dziecka na jednostce głównej podświetlą się diody sygnalizujące też poziom głośności – wiadomo, że gdy dziecko będzie płakało będą świeciły wszystkie diody informujące o wysokim natężeniu dźwięku. Wyświetlacz ma pomarańczowe podświetlenie co jest dużym plusem – w nocy nie razi, a w dzień jest dobrze widoczne.

Minusy?

Tak, jest minus, a mianowicie nie można włączyć dziecku kołysanek za pomocą jednostki głównej (jak to jest z lampką nocną). Szkoda bo myślę, że dla leniwych dobra funkcja ale może jako sugestia dla producenta i zaimplementowanie tego w przyszłych wersjach zwiększy też popularność wśród nowo upieczonych rodziców.

Napisz komentarz